Hit kolejki! Zapowiedź meczu z liderem, Kopalnią Mleka

Przed nami starcie absolutnie bardzo ważne, a nie ma nic bardziej trudniejszego niż wyjazd do lidera ligi!

Kopalnia Mleka to lider ligi z kompletem punktów do tej pory, tyle samo co druga ekipa doskonale nam znana z dawnych rywalizacji, WKP Rudnik-STRÓŻA. My jednak za cel stawiamy awans a żeby zwiększyć na to szansę musimy ten mecz wygrać, po stratach punktów z początku sezonu nie możemy sobie pozwolić na to żeby rywale powiększyli nad nami przewagę... Podopieczni Siecho to ekipa bardzo solidna, posiadają atuty na każdej pozycji oraz indywidualności. Najlepszym graczem rywali jest asystent Czipas, który jest liderem klasyfikacji strzelców, z kolei największe problemy kadrowo wydaje się że gracze Kopalni Mleka mają w obronie, jednak ich solidny bramkarz spisuję się świetnie i przed Pikolinio zapowiada się nie łatwe zadanie... Wydaje się że kluczowa walka rozegra się w środku pola gdzie rywale mają nad nami przewagę i dużo jakości graczy z wysokim rozgrywaniem, oczywiście liczymy na naszą solidną defensywę którą wzmocnił Skała Wasyl, razem z Invincible mogą mieć nogi pełne roboty w tym meczu ale bardzo bojowo przed tym meczem powiedział Miś Yogi na temat napastnika rywali "nasz wielkolud (Invincible) z tyłu go zje na śniadanie".

Trener miał do przekazania na krótkim briefingu prasowym "musimy zagrać skoncentrowani, wystrzegać się fauli i realizować założenia taktyczne, doceniamy rywali i traktujemy ten mecz jakby był finałem".

To co zwraca również uwagę, to bardzo dobre przygotowanie kondycyjne wielu graczy naszych rywali co z pewnością może dać im możliwość stawiania nam oporu przez dłuższy okres gry. Bukmacherzy stawiają nas w roli faworyta, u lokalnych bukmacherów kursy na nas kręcą sie około 1,5, jednak jedziemy do jaskini lwa a bardziej to głęboko do Kopalni gdzie z pewnością kibice gospodarzy jak i gracze będą się starali zgotować nam ciężki bój...My jednak walczymy i interesują nas tylko i wyłącznie trzy punkty! Jesteśmy głodni zwycięstw, jest duży apetyt żeby kopalnie rozwalić a Mleko wypić! Chcemy przedłużyć naszą passę zwycięstw w lidze I zbliżyć się do awansu! Zapraszamy wszystkich do śledzenia meczu!

#WeAreBears