Kolejne dwa zwyciestwa! Wyjazdowe strzelanie!

Za nami kolejne dwa spotkania które rozstrzygnęły się po naszej myśli, dopisaliśmy sześć punktów do tabeli i nie odpuszczamy czołówce a gra z pozycji "peletonu" i atak na ucieczkę jest dla nas mobilizujący.

Monticola United FC - Angry Bears 1:5

Mecz ten rozpoczął się dość niespodziewanie, to gospodarze pierwsi zdobyli bramkę, miejscowi kibice liczyli na niespodziankę po tym jak ich piłkarze objęli prowadzenie, jednak nic bardziej mylnego, głodne Niedźwiedzie przyjechały po trzy punkty i udało nam się wyrównać jeszcze w pierwszej połowie po bramce Beaty. Po zmianie stron to my doszliśmy do głosu i zdobyliśmy aż cztery gole, hattricka klasycznego zdobył Pikolinio który nie zwalnia tempa a piąte trafienie hydro Szymon. Po dwie asysty w tym meczu zanotowali Pumpernikiel i Krzemykjr, jedną Invi.

Polish Power - Angry Bears 0:6

W kolejnym wyjazdowym meczu zagraliśmy z Polską Siłą, rywale mimo wysokiej porażki potrafili nam się postawić i mieli swoje szanse, jednak nasza defensywa świetnie interweniowała, gospodarze oddali jeden strzał na naszą bramkę ale świetnie obronił Pikus. Pierwsze dwie bramki zdobył niezawodny Pikolinio po asystach Ryby i Pumpernikiel. Do przerwy było 0:2...w drugiej połowie jak zdążyliśmy już przyzwyczaić naszych kibiców strzelamy więcej bramek, tak było i tym razem ale co ciekawe na cztery bramki w drugiej połowie żadnej z nich nie zdobył Pikolinio, którego defensorzy gospodarzy kryli bardzo dobrze i robił nasz super strzelec miejsca dla innych graczy ściągając na siebie uwagę dwójki rywali...Tomahawk zdobył pierwsze trafienie w barwach Niedźwiedzi po asyście Miś Yogi. Bramka czwarta to świetne podanie Beaty do Misia a ten do asysty dopisał również gola, piąta bramka to doskonałe podanie Donalda który chwile wcześniej pojawił się na placu gry a bramkę zdobył Invi. Wynik meczu ustaliła Beata w doliczonym czasie gry po asyście Pumpernikiel. Bardzo pewna wygrana

Z dwóch delegacji wywozimy sześć punktów zdobywając aż 11 bramek i przed z liderem ligi, o czym więcej pojawi się w zapowiedzi meczu.