Niedźwiedzie z pazurem, ważne zwycięstwa!

Walczymy niesamowicie o trzecie miejsce w lidze i brązowe puchary.

Łoo ależ mecze za nami!

Nexus - Angry Bears 0:3

Rywale faworyzowani w tym meczu to nasz bezpośredni rywal w walce o podium. Zdominowaliśmy całkowicie zaskoczonych rywali i już po 35 minutach na tablicy rezultat 0:3! Nasza aktywność w tym meczu bardzo wysoka, tym zrobiliśmy przewagę! Warto tu nadmienić że również wyjazd z Tygrysami wygraliśmy w tym sezonie, znakomita postawa naszej ekipy! Zwycięstwo w tym meczu bardzo dużo dała nam, jesteśmy w lepszej sytuacji niż nasi rywale.

Angry Bears - KS Tęcza 3:2

Wydawało się że wygramy bez problemów, ponieważ rywale odczuwają juz trudy sezonu i maja słabsze przygotowanie fizyczne. Gdy prowadziliśmy 2:0 wydawać by się się mogło że jest zamiecione, jednak nic bardziej mylnego...rywale doprowadzili do wyrównania, zwycięskiego gola dla nas zdobył Pikolinio, który zdobył w tym meczu hattricka i pokazał najskuteczniejszemu graczowi rywali z którym walczy o koronę króla strzelców kto rządzi w lidze! Kibice głośno po bramce skandowali "Piko,Piko,Piko" to było jego show! Warto tu jednak też pochwalić formację defensywna za wiele interwencji i bardzo ważną w doliczonym czasie gry jaką zanotował Wasyl, prawdziwą Skała w obronie! Ten mecz to kompletne meczycho, piękne bramki, asysty, interwencję oraz emocje do ostatniej piłki, zwroty akcji ale dla nas pozytywnie, bardzo ważne punkty.

Z informacji aktualnych, do sztabu dołączył Skała Wasyl, który zostanie asystentem, będzie również pomagał w rekrutacji nowych graczy jak i prowadzenie meczy.

#WeAreBears