porażka po jednostronnym meczu...FC Zamrażalnik - Angry Bears 3:2

To nie był nasz mecz i to zdecydowanie, gospodarze trzykrotnie w tym meczu wychodzili na prowadzenie i ostatecznie to oni dopisują trzy punkty, mimo że wynik końcowy na tablicy to 3:2, to jednak mecz był jednostronny i zwycięzca tego meczu mógł być tylko jeden.
W 9 minucie Beata bardzo ostro potraktowała gracza rywali, sędzia nie dał kartki, jednak rzut wolny zza pola karnego dał rywalom pierwsze trafienie w meczu, PAY TO WIN pewnym uderzeniem zdobył gola.
W 20 minucie nasza odpowiedź, faul Lukaszczenki na Invincible sędzia wskazał na wapno a do piłki podszedł sam poszkodowany i pewnym strzałem nie dał żadnych szans golkiperowi gospodarzy, GOOL!
Gospodarze ponownie objęli prowadzenie jeszcze przed przerwą, dośrodkowanie Januszka z rzutu rożnego gdzie w naszym polu karnym świetnie odnalazł się Antek i strzałem głową wpakował piłkę do naszej bramki.
Druga połowa to nasz świetny początek, w 50 minucie Donald świetnie podał do Pikolinio a ten bez najmniejszych problemów mierzonym strzałem zdobył gola, duże opanowanie naszego napastnika, szkoda że nie dostał więcej piłek w tym meczu bo na pewno tego brakowało.
Gospodarze zwycięskiego gola zdobyli w 62 minucie kiedy to Lukaszczenko dostał podanie piętką od PAY TO WIN uniknął pozycji spalonej i zmylił naszą defensywę, pewnie umieszczając piłkę w bramce.
Więcej okazji w tym meczu nie mieliśmy żeby wyrównać, to gospodarze szukali kolejnej bramki jednak nasza defensywa czyściła. Cóż..wynik jest nieco mylący bo to był jednostronny mecz a po wyniku mogłoby się wydawać że był to mecz wyrównany, najniższy wymiar kary dla nas, tylko dwukrotnie wyszliśmy z własnej połowy boiska czego efektem były gole dlatego jest niedosyt że więcej nie udało się wykreować akcji, jednak linia pomocy rywali była monolitem i świetnie się spisywali stosując wysoki pressing i bardzo skutecznie odbierali nam piłkę, świetnie czytając też nasze zamiary, cóż, gratulujemy drużynie FC Zamrażalnik zasłużone zwycięstwo i powodzenia w kolejnych meczach!