powalczyć o punkty, Angry Bears - ENGINE FAULT II (zapowiedź meczu)

W czwartej kolejce wygraliśmy walkowerem, nasi rywale nie przyjechali na mecz z powodu braku graczy.
Dopisaliśmy więc trzy punkty, bez gry, ale może to trochę tak na zachętę i zaczniemy je zdobywać również na boisku.
Tym razem zagramy z drugą drużyną ENGINE FAULT. Jednak nie ma co tutaj porównywać czy przypominać wyników bezpośrednich z poprzedniego sezonu, gdyż "dwójka" i "trójka" Enginek podmieniła drużyny.
Po prostu, trzecia drużyna gra w pierwszej lidze, więc dość logicznie podeszli do tego zawodnicy z klubów ENGINE i chcąc zwiększyć swoje szanse w wyższej lidze wymienili się koszulkami.
Dla nas jest to szansa na punkty, bo obecnie ta drużyna jest na pewno nieco słabsza od poprzedników, jednak nadal są faworytami meczu z nami, ale liczymy na przełamanie niemocy i pierwsze punkty na boisku.
Porównując obie kadry, to przewagę nasi rywale mają na pewno w środku pola oraz w ofensywie, nieco słabiej na papierze prezentują się oni w defensywie, posiadają aż trzech bramkarzy w kadrze co ciekawe.
Naszym małym atutem będzie również fakt, że Enginki rozegrają przed naszym meczem, spotkanie Pucharu Krajowego i nieco będą podmęczeni nawet jeśli zagrają bardziej rezerwami tam.
Dla obu drużyn sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa, plasują się na dole tabeli, wiadomo że to początek sezonu ale ta liga jest tak mocna że o każdy punkt trzeba się namęczyć.
Jak więc będzie? czy uda nam się wygrać u siebie, czy może to goście wywiozą punkty? już jutro sprawdzimy jak prezentuje się "nowa" ekipa dwójki Enginek, zapraszamy do śledzenia meczu!